Účetní závěrka u vybraných účetních jednotek v ukázkách a příkladech - online kurz

kurz

Seminář je určen ekonomickým, účetním, kontrolním, majetkovým pracovníkům a pracovníkům, kteří se podílejí na schvalování účetních závěrek vybraných účetních jednotek.

• 1991 Sb., o účetnictví souvisejících s řádnou účetní závěrkou (např. povinnosti pro vedení účetnictví, průkazný účetní záznam, účetních metod včetně oceňování a odpisování majetku, inventarizace majetku a závazků, , zajištění věrného zobrazení skutečnosti, řádná účetní závěrka)
  • 2009 Sb., se zaměřením na řádnou účetní závěrku 2024 ,
  • České účetní standardy účinné od 1. 1. 2025 příklady postupů účtování.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke kurzu budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.

17.12.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.