PECB ISO/IEC 9001 Management kvality – Foundation (CZ)

Kurzem Vás provede Petr Tuka

CISM, CRISC, CISA, CDPSE, CASP+. Je profesionál v oblasti informační bezpečnosti s třicetiletou praxí. V současné době se zaměřuje na poskytování…

Popis kurzu

Tento kurz se zaměřuje na pojmy kvalita a řízení kvality a poskytuje celkový výklad požadavků ISO 9001 na systém řízení kvality (QMS).

Seznámíte s různými aspekty systému QMS založeného na normě ISO 9001, jako je úloha vrcholového vedení, rizika a příležitosti, politika kvality, procesy, které utvářejí činnosti související s poskytováním výrobků a služeb, požadavky na hodnocení výkonnosti a význam neustálého zlepšování.

Po absolvování tohoto kurzu se můžete přihlásit ke zkoušce. Pokud zkoušku úspěšně složíte, můžete požádat o udělení osvědčení “PECB ISO 9001 Foundation”. Tento certifikát prokazuje, že máte obecné znalosti požadavků normy ISO 9001 na QMS a umožňuje vám podílet se na projektech zavádění QMS.

• Přednášky jsou ilustrovány grafikou, příklady a diskusemi
  • Interakce mezi účastníky prostřednictvím otázek a návrhů
  • Kvízy s podobnou strukturou jako zkouška

Cíle kurzu

• Popsat pojmy, principy a definice managementu kvality
  • Vysvětlit hlavní požadavky normy ISO 9001 na systém managementu kvality
  • Identifikovat potenciální akce a přístupy, které mohou organizace použít k dosažení shody s ISO 9001

Určeno pro

• Manažerům a konzultantům, kteří se chtějí dozvědět více o řízení kvality
  • Profesionálům, kteří se chtějí seznámit s požadavky ISO 9001 na QMS
  • Osobám, které se podílejí na činnostech řízení kvality ve své organizaci nebo za ně odpovídají
  • Jednotlivcům, kteří se chtějí věnovat kariéře v oblasti řízení kvality

1. den: Úvod do koncepcí kvality, QMS a článků 4–6 normy ISO 9001
2. den: Články 7–10 normy ISO 9001 a zkouška certifikátu

Předpoklady

Nejsou požadována žádná předchozí školení nebo jiné znalosti a zkušenosti.

Studijní materiály

Oficiální školící materiály v anglickém jazyce.

Účastníci obdrží materiály ke školení, které obsahují více než 200 stran vysvětlujících informací, příkladů, osvědčených postupů, cvičení a kvízů. Materiály jsou dostupné v elektronické formě prostřednictvím aplikace KATE.  Veškerou dokumentaci lze pomocí aplikace KATE stáhnout a následně vytisknout.

Návaznosti

PECB ISO 9001 Management kvality – Lead Auditor

PECB ISO/IEC 9001 Management kvality – Foundation (CZ)

17 400 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.