ISO/IEC 27001 Foundation

ISO/IEC 27001 poskytuje požadavky na organizace, které chtějí zavést, implementovat, udržovat a neustále zlepšovat systém řízení bezpečnosti informací. Tento rámec slouží jako vodítko pro neustálé přezkoumávání bezpečnosti vašich informací, což bude příkladem spolehlivosti a přidané hodnoty služeb vaší organizace.

Školení ISO/IEC 27001 Foundation vám umožní naučit se základní prvky pro implementaci a správu systému řízení bezpečnosti informací, jak je specifikováno v ISO/IEC 27001. Během tohoto školení budete schopni porozumět různým modulům ISMS, včetně zásad ISMS , postupy, měření výkonu, závazek vedení, interní audit, přezkoumání vedením a neustálé zlepšování.
Po ukončení tohoto kurzu můžete absolvovat zkoušku a požádat o osvědčení “PECB Certificate Holder in ISO/IEC 27001 Foundation”. Certifikát PECB Foundation ukazuje, že jste pochopili základní metodiky, požadavky, rámec a přístup k řízení.
Náklady na certifikaci a zkoušku jsou zahrnuty v ceně školení.

ISO/IEC 27001 Foundation

8 400 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.