Ztráty a nálezy - online kurz

kurz

Na školení získáte tu správnou kuráž při vedení agendy spojené s nálezy. Propojíme ji s archivační povinností, zpětnou prokazatelností a systematikou našeho postupu. Uvedeme si příklady výborně vedené agendy a směrnice (není nutná, jen další nástroj).
Vzdělávací akce je pro ty, kteří chtějí znát možná zlepšení svého postupu, poznat časté chyby, procvičit si hlavní myšlenky metodiky a tím lépe dodržovat povinnosti týkající se nálezů.
Účastníci pochopí výhody jasného systému v agendě nálezů: právně prokazatelný postup, podpora informovanosti veřejnosti, odlišení se od neřádných nálezců a předcházení pracovnímu stresu. Prakticky propojí své běžné profesní situace s částmi příslušných zákonů.
Účastníci si odnesou praktické návody na zlepšení své praxe a přehled o vlastních chybách, které mohou vést k právní odpovědnosti.

Program webináře:
•    Souhrn povinností při vedení agendy Nálezů s uvedením příkladů dobré/špatné praxe
•    Zásady, které musí být dodrženy a jak se promítají do praxe účastníků
•    Možné postupy a nástroje (formuláře)
•    Na co si dát obzvláště pozor
•    Rozhodovací praxe, souhrn kontrol, popř. judikáty
•    Diskuze a dotazy

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.

Ztráty a nálezy - online kurz

17.12.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Termíny kurzu

Tento termín

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.