Smlouvy sjednávané obcemi - online kurz

kurz

I ta nejmenší obec uzavírá veřejnoprávní a soukromoprávní smlouvy, ve kterých je obec nositel státní moci nebo obyčejná smluvní strana. Znát výhodná ujednání, vhodně formulovat rizikové části smluvních typů, smlouvy řádně evidovat a archivovat, čímž je naplněna nejen zásada řádného hospodaření se svěřenými prostředky to je cílem naší vzdělávací akce.
Program:
  1. Smlouva – platnost a účinnost včetně povinného zveřejňování (Registr smluv, Sbírka PP, úřední deska)
  2. Obec jako prodloužená ruka státu – veřejnoprávní smlouvy
  3. Obec jako smluvní strana – soukromoprávní smlouvy dle Občanského zákoníku
  4. Zásady, náležitostí, podmínky, indexy, lhůty a jiné zapeklitosti smluv
  5. Hospodárnost a zpětná prokazatelnost
  6. Chyby ve smlouvách a jak jim předcházet
  7. Příklady dobré praxe a sdílení postupů
  8. Diskuze, dotazy
Cíl: Informovat o zákonných povinnostech při sestavování smluv. Vyvarovat se typickým chybám zjištěným kontrolami a soudy. Posílit schopnosti účastníků, aby jimi uzavírané smlouvy byly platné a účinné.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke školení budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.

Smlouvy sjednávané obcemi - online kurz

18.2.2025  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.