NOVÁ ODPADOVÁ LEGISLATIVA - online kurz

kurz

ODPADOVÁ LEGISLATIVA  V PRAXI.
Program webináře:
ZÁKON O ODPADECH č. 541/2020 Sb. a prováděcí vyhlášky (Katalog odpadů, o podrobnostech nakládání s odpady).
- působnost zákona a základní pojmy;
- povinnosti podle nového zákona o odpadech – obecné povinnosti, povinnosti původce odpadu a provozovatelů zařízení, obchodník s odpady a zprostředkovatel nakládání s odpady, povinnosti při jednotlivých způsobech nakládání s odpady, černé skládky, školní sběr;
- povolení a souhlasy podle nového zákona;
- zákaz skládkování odpadu, poplatek za ukládání odpadů na skládku a „třídící sleva“ pro obce;
- nakládání s vybranými druhy odpadu (biologicky rozložitelný odpad, nebezpečný odpad a další);
- komunální odpad a obecně závazné vyhlášky obcí o obecním systému;
- průběžná evidence a ohlašování, plány odpadového hospodářství;
- přestupky, opatření k nápravě a výkon veřejné správy;
VÝROBKY S UKONČENOU ŽIVOTNOSTÍ ve vztahu k obcím (zákon č. 542/2020 Sb.) – pneumatiky, baterie, elektrozařízení a „autovraky“.
INFORMACE O NOVÉ LEGISLATIVĚ K JEDNORÁZOVÝM PLASTŮM (zákon č. 243/2022 Sb. a č. 244/2022 Sb.).

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke školení budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.

NOVÁ ODPADOVÁ LEGISLATIVA - online kurz

3.4.2025  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Termíny kurzu

Tento termín

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.