Alternativní zdroje financování - online kurz

kurz

Ředitelům nestačí pouze dobře hospodařit se svěřenými finančními prostředky, ale je třeba, aby vynakládali úsilí na získání nadnormativních zdrojů financování, které přinesou do rozpočtu peníze „navíc“ pro zatraktivnění a modernizaci výuky.

Proto je nutné vědět, jak realizovat doplňkovou činnost v souladu s legislativou a zásadami zřizovatele, jak získat finanční prostředky z programů EU,jak získat finanční zdroje nad rámec svých nároků pro společné vzdělávání apod.

1. Zdroje financování škol, jejich dělení a alokace těchto zdrojů.
  2. Doplňková činnost, její možnosti, zásady správné realizace, její benefity a úskalí.
  3. Praktický příklad tvorby směrnice pro doplňkovou činnost.
  4. Tvorba kalkulace a ostatní nezbytná dokumentace.
  5. Ostatní možné zdroje financování z projektů a programů EU v oblasti školství a jejich správné použití v souladu s legislativou v ČR.
  6. Aktuální informace k datu semináře.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.

Alternativní zdroje financování - online kurz

25.11.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.