Troubleshooting Cisco Application Centric Infrastructure

Cíle kurzu

Toto školení vám dá klíčové poznatky a postup potřebné ke správě, monitorování a řešení problémů s Cisco Nexus přepínači řady 9000 v ACI (Application Centric Infrastructure) módu. Účastníci školení se dozví, jak si zjednodušit, optimalizovat a urychlit nasazení a řízení celé datacentrové síťové infrastruktury. Školení je určeno pro pokročilých síťových techniků a vyžaduje se, aby účastníci měli již zkušenosti s instalací a správou existujících ACI fabrik nebo aby předtím absolvovali alespoň kurz DCACI (Implementing Cisco Application-Centric Infrastructure-Advanced).

Obsah kurzu

Předpoklady

Znalost správy infrastruktury v datovém centru, zkušenosti se správou Cisco přepínačů v datovém centru, alespoň základy programování a schopnost řešit základní problémy v síti. Je vhodné mít zkušenosti se systémovou nebo síťovou administrací (Linux nebo Windows).

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží elektronickou verzi studijních materiálů Cisco.

Troubleshooting Cisco Application Centric Infrastructure

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a osm ? Součet zapište číslicemi.