AI pro manažery (CZ)

Kurzem Vás provede Martin Krček

Google Developer Expert pro Google Voice Assistant, 20 let zkušeností s marketingem, obchodem, strategií a SW řešením (chatBot aj.).

Popis kurzu

Praktický kurz vedený expertem z oblasti AI. Během čtyř webinářů získáte nejenom teoretické znalosti, ale také konkrétní nápady a praktická AI řešení, která můžete ihned aplikovat ve vašich odděleních a firmách.

Získejte komplexní porozumění a dovednosti potřebné pro efektivní využití umělé inteligence ve firmě. Ukážeme si současné možnosti AI a její implementaci do firemních procesů. Zaměříme se na řízení rizik a dodržování legislativy. Ukážeme si, jak na rozvoj strategií pro využití AI.

Kurz je výjimečný svým praktickým přístupem a odborností lektora, který ma za sebou bohatou praxi v implementaci AI ve firmách. Těšit se můžete na reálné příklady z praxe. Odnesete si nejen teoretické znalosti, ale i konkrétní nápady a praktická AI řešení připravená k okamžitému nasazení ve vašich odděleních a firmách.

Koncept kurzu je formou čtyř webinářů a jednoho společného setkání formou večeře.

Cíle kurzu

• Připravit manažery na dobu, kdy AI výrazně začíná měnit trh práce, fungování společnosti a firem.
  • Seznámit manažery s aktuálním stavem a příklady úspěšných implementací AI ve světě, zejména v klíčových oborech jako marketing, lidské zdroje, zákaznická podpora, obchod a finance.
  • Naučit manažery identifikovat příležitosti pro zvýšení efektivity a inovací prostřednictvím AI a jak analyzovat a vylepšovat současné procesy pomocí vhodných AI technologií.
  • Informovat manažery o bezpečnostních hrozbách a právními rámci týkajícím se AI.
  • Pomoci manažerům se strategií pro využití AI s ohledem na aktuální trendy, konkurenci, automatizaci a robotizaci.
  • Poskytnout nástroje pro odhad nákladů, pracnosti a zdrojů potřebných pro integraci a udržitelný rozvoj AI.

Určeno pro

Pro střední a vyšší management

Část 1: Současné možnosti umělé inteligence
  • Přehled toho, co umělá inteligence dnes nabízí, včetně příkladů úspěšných implementací ve světě.
  • Vliv AI na klíčové obory jako marketing, lidské zdroje, zákaznická podpora, obchod a finance.
Část 2: Implementace AI do firmy
  • Začlenění AI do firemní struktury: Porozumění, jak umělá inteligence může pomoci efektivitě a inovaci v rámci podnikových procesů.
  • Začlenění AI do firemní struktury a analýza procesů: Rozbor současných procesů s cílem najít příležitosti pro jejich vylepšení pomocí AI.
  • Výběr technologií a transformace procesů: Selektivní výběr a implementace AI technologií pro přizpůsobení a vylepšení procesů, zvyšování dostupnosti služeb (24/7), podporu vícejazyčných operací a rozvoj infrastruktury.
Část 3: Bezpečnost, řízení rizik a legislativa
  • Zajištění a minimalizace rizik: Identifikace a řešení bezpečnostních hrozeb, ochrana osobních údajů a správa dat s důrazem na prevenci.
  • Technologická a etická rizika: Řešení výzev jako jsou důvěryhodnost, fake news, ochrana firemních dokumentů a udržování etických standardů využití AI.
  • Právní rámec EU AI Act, český právní systém, právní názor Google & Microsoft ČR a interní směrnice.
Část 4: Strategie pro éru AI
  • Adaptace a vedení: Rozvoj strategií pro využití AI s ohledem na AI trendy, konkurenci, automatizaci a robotizaci.
  • Role a odpovědnost lidí ve firmě: Identifikace rizik spojených s AI projekty a vytvoření kultury neustálého učení a adaptace.
  • Náklady na AI: Odhad zdrojů, pracnosti a nákladů. Předpověď potřebných zdrojů, časové náročnosti a finančních investic pro integraci a udržitelný rozvoj AI v rámci firmy.
  • Technické aspekty: Škálovatelnost, sjednocená výstupy, stejné prostředí, integrace s existujícími nástroji a prostředím
  • Interní školení.
  • Vlastní vývoj vs řešení třetích stran.
Část 5: Společné setkání (večeře)
  • Osobní setkání s lektorem a ostatními účastníku kurzu.
  • Sdílení zkušeností s využitím AI z manažerského pohledu.

Studijní materiály

Po každém online setkání obdrží účastníci nahrané video, které jim umožní se kdykoliv vrátit k probírané látce a znovu si připomenout klíčové body školení.

AI pro manažery (CZ)

12.9.2024 –  24.10.2024  ONLINE

16 000 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a šest ? Součet zapište číslicemi.