ŠVARCSYSTÉM – TÉMA VÍCE NEŽ AKTUÁLNÍ - online kurz

kurz

Pojďme s v krátkém hodinovém online setkání podívat na problematiku tzv. švarcsystému z pohledu praxe advokátky:
  • Co je švarcsystém.
  • Jaké jsou typické znaky definující švarcsystém.
  • Po čem „jde“ kontrola z inspektorátu práce.
  • Jaké jsou typické dotazy, které inspektorát tzv. IČAŘům pokládá.
  • Čeho se vyvarovat a jak to nastavit vhodně.
  • Jaké sankce nám mohou být uloženy.
  • Quo vadis, švarcsystém?;)
Protože se v rámci své praxe u klientů mnohdy setkávám s tím, že tzv. IČAŘi, s nimiž klienti spolupracují, vykazují jednoznačně znaky tzv. švarcsytému, rozhodla jsem pro vás ve spolupráci s TSM vytvořit tento krátký kurz. Je totiž jedno, zda takto činíte („zaměstnáváte“ IČAŘe) záměrně či nikoliv. Nelegální zaměstnávání má definici jasně danou. Ráda vás tedy touto problematikou provedu z mého úhlu pohledu.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke školení budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.

ŠVARCSYSTÉM – TÉMA VÍCE NEŽ AKTUÁLNÍ - online kurz

10.1.2025  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Termíny kurzu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.