METODA 5S

kurz

Metoda 5S a její přínosy ve výrobě. Metoda 5S základ vizuálního řízení. Prvky a úrovně vizuálního řízení. Cíle a kroky metody 5S. Akční plány postupného zavádění 5S na úroveň pracovišť. Implementace jednotlivých kroků 5S. Separace - odstraň vše nepotřebné a ponechej pouze používané a funkční prostředky. Systematizace - organizace, pořádek, uložení předmětů na své místo, zvýšení přehlednosti a funkčnosti. Stále čistit - úklid, dodržování pořádku na pracovišti, základ zvýšení kvality a produktivity práce. Standardizace - podpora návyků a pořádku, čistota a úklid. Sebedisciplína - školení, výchova, dodržování předpisů a norem na pracovišti. Diskuse, dotazy.

METODA 5S

20.11.2024  Jihomoravský kraj Upřesnující informace k termínu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.