HR expert – školení pro zkušené personalisty a novelizace 2024 a 2025 (omezený počet účastníků)

kurz

Seminář je určen pro pokročilé a zkušené personalisty, kteří se vyznají v zákoníku práce a potřebují získané znalosti rozšířit a prohloubit.

Cílem semináře je probrání vybrané problematiky pracovního práva do hloubky a obohacení znalostí o postup inspektorátu práce. Důraz je kladen rovněž na předání zkušeností lektorů při zastupování zaměstnanců a zaměstnavatelů při soudním jednání a jaké jsou nejčastější chyby, kterých se zaměstnavatelé dopouštějí.

Lektoři kladou důraz na individuální přístup, kdy je možné v průběhu celého školení pokládat dotazy.

Osnova:
Nábor zaměstnanců
- Praktické a málo známé tipy do pracovní smlouvy
- Jak správně a prakticky nastavit mzdu zaměstnance
- Detailní rozbor náležitostí pracovní smlouvy
- Jak správně vymezit místo výkonu práce a jeho vazba na pracovní cesty a cestovní náhrady
Osobní údaje zaměstnanců
- Jakou zvolit taktiku při předávání výtky/výpovědi
- Jakou formu ukončení pracovního poměru zvolit? Kdy je výhodná dohoda, kdy výpověď, kdy zrušení ve zkušební době? Kdy dát „padáka na hodinu“? A jak je to s dobou určitou?
- Jak správně a takticky postupovat za účelem zabránění neschopenkám po předání, jak správně a takticky doručovat
Neomluvená absence, její důsledky a jaký způsob rozvázání pracovního poměru zvolit
Krádeže na pracovišti a nevyužívání pracovní doby k výkonu práce
Vnitropodnikové směrnice, úprava benefitů, rozbor pracovního řádu
- Evidence pracovní doby vs. evidence docházky – je v tom rozdíl?
Přesčasy
- Jak jim zabránit, jak je správně odměňovat
- Návštěvy lékaře z pohledu zákoníku práce, kontrola alkoholu na pracovišti, kontrola DPN – praktické tipy
Dovolená – tipy do praxe
Novelizace zákoníku práce v roce 2024.
Chystaná flexibilní novela zákoníku práce a změny v roce 2025
Diskuse.

Lektoři si vyhrazují právo přednášet každý samostatně.
Lektor tohoto školení: JUDr. Adam Valíček, MBA

3.12.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

Termíny kurzu

Jihomoravský kraj
    Tento termín

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.