ISO 22301 Business Continuity Auditor

Kurz na míru
Zuzana Bitterová, MBA

Kurzem Vás provede Zuzana Bitterová, MBA

Certifikovaný odborník na bezpečnost informací a správu dat; CISM, MBA, MBCS, ISO27001 LA/LI, ISO27005, ISO22301 s 15 lety zkušeností v oboru.
Ing. Jan Cuřín

Kurzem Vás provede Ing. Jan Cuřín

Poradce s mezinárodním přesahem v oblasti implementace a optimalizace systému řízení informační a ISMS. Lead auditor a trenér ISMS.
Ing. Martin Tobolka

Kurzem Vás provede Ing. Martin Tobolka

Auditor, konzultant Enterprise Architektury. Hlavní autor akreditovaných kurzů TOGAF a ArchiMate v TAYLLORCOX.

ISO 22301 Auditor navazuje na kurz Business Continuity Manager. Osvojíte si techniky pro interní, či certifikační audity BCMS (Business Continuity Management System). Výuka od principů, přes postupy auditu, až do závěrečné zprávy v souladu s požadavky ISO 19011 a ISO /IEC 17021.

Interním i vedoucím auditorům ISO/IEC 22301

Nejvyšší kvalifikace řízení business continuity

Školení lze doporučit všem, ať už na pozici interního i vedoucího auditora, ale i organizací, na které spadá zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181/2014Sb.

Vedoucí auditor musí absolvovat 5 denní školení. Proto kurz pro auditory navazuje na intenzivní školení Business Continuity Manager.

• Interní auditoři, manažeři
  • Vedoucí auditoři dle ISO 22301
  • Další profesionálové, kteří chtějí získat prestižní kvalifikaci

Co vás kurz naučí

• Audit and Gap Analysis
  • Strategy, Management Planning
  • Business Continuity as a Service (BCaaS)
  • Internal Audit & External Audit ISO 22301

Proč s námi

Jsme leader v oblasti standardů BCMS, ISMS a dalších
TAYLLORCOX se specializuje na řízení kontinuity činností, řízení rizik, informační a kybernetické bezopečnosti. Máme tak kompletní přesah do dalších standardů, legislativních požadavků.

V různých rolích na pozici auditora, projektového manažera, quality assurance, metodického garanta jsme se podíleli na řadě projektů dle standardu ISO 22301. Ty jsme převedli do hand on výuky.

Kurz je navržen skutečnými odborníky s mnohaletou praxí. Díky řadě praktických cvičení si osvojíte auditorské techniky a budete schopni samostatně navrhovat plán auditu, komunikovat s klienty, řídit audit, nebo auditorský tým.

ISO 22301 Business Continuity Auditor

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a tři ? Součet zapište číslicemi.