CSRD: Nefinanční reporting prakticky - Buďte v obraze v oblasti EU Taxonomie, Materiality Assessment a CSRD

Tento kurz je navržen tak, aby Vás provedl klíčovými aspekty přípravy a vytvoření Vašeho prvního CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive) reportu. Během školení získáte důkladné porozumění požadavkům a metodikám nezbytným pro splnění nových legislativních povinností v oblasti udržitelnosti. Kurz je určen pro manažery, analytiky a další profesionály, kteří jsou zodpovědní za tvorbu a správu udržitelnostních reportů ve svých organizacích.

Kurz je kombinací teoretické přednášky, praktického workshopu a diskuse, má interaktivní formát s důrazem na reálné příklady a aplikace. Po kurzu je možnost konzultace a řešení individuálních dotazů s lektorem.

Kurz je určen:

• manažerům odpovědným za udržitelnost a CSR
  • pracovníkům v oblasti reportingu a regulace
  • konzultantům v oblasti životního prostředí a sociálních otázek
  • osobám, pro které tato oblast není primárním zaměřením, ale chtějí rozšířit své vědomosti

Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás:

• Praktické dovednosti a znalosti potřebné k přípravě CSRD reportu.
  • Osvojení principů a cílů EU Taxonomie.
  • Pochopení a schopnost aplikovat relevantní legislativní a metodické požadavky.
  • Příprava na audit a zajištění vysoké kvality a transparentnost reportu.
  • Prohloubení znalostí díky konkrétním prezentacím a interaktivním cvičením.

1.10.2024  Praha 1 Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.