SHINE Consulting s.r.o.

SHINE Consulting s.r.o.

Jsme česká poradenská a vzdělávací společnost s tradicí od roku 1996, která se specializuje na oblast projektového řízení a rozvoj manažerských dovedností. Naše poslání je jednoduché: přinášet smysluplná a praktická řešení, která zvyšují efektivitu, šetří čas a přispívají k osobní pohodě našich klientů. Pomáháme lidem objevovat jejich vrozené talenty, aby mohli s lehkostí řídit projekty v digitální éře.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme vytvořili komplexní portfolio programů pokrývající tři cílové skupiny: lídry, projektové manažery a členy projektových týmů. Klíčovým prvkem našich řešení je jednoduchost a začleňování moderních digitálních nástrojů, umělé inteligence a automatizace do každodenní praxe. Tím našim klientům pomáháme šetřit jejich nejcennější zdroj – čas.

Nabízíme otevřené vzdělávací programy i na míru připravená firemní školení. Vždy s důrazem na praktické dovednosti, které jsou okamžitě aplikovatelné do praxe.

BUĎTE V OBRAZE - Orientace v nabídce SHINE.

Vše o nás.

Reference.

OTEVŘENÉ A ZAKÁZKOVÉ PROGRAMY

Naše programy jsou vytvořeny tak, aby přinesly praktická řešení pro projektové manažery od začátečníků až po experty. Každý kurz vychází z dlouhodobé praxe a potřeb našich klientů. Zaměřujeme se na praktické využití nástrojů umělé inteligence, které sami denně používáme. Programy vedou zkušení lektoři s více než 25 lety praxe, kteří podporují sdílení zkušeností mezi účastníky. Naše řešení jsou dostupná česky a anglicky.

Termínovník otevřených programů najdete ZDE.

Zakázkové programy jsou navrženy tak, aby odpovídaly konkrétním požadavkům daného klienta.

PODPORA PROJEKTŮ

Naše řešení zahrnují:

• Zhodnocení projektových schopností
    Pomocí unikátních sebehodnoticích dotazníků zhodnotíme projektové schopnosti jednotlivců, týmů i celé organizace a následně navrhneme zlepšení a optimalizaci.
  • Pomoc s projekty
    Poskytujeme podporu při řízení konkrétních projektů klienta a rovněž i s nasazení AI a automatizace, což vede ke snížení rizik, jednoduššímu průběhu a úspěšnému dokončení projektů.
  • Motivace v AI době
    Pomáháme s nastavením motivace pro práci na projektech a inovacích pomocí našeho vlastního řešení MOTIV-ACE®, což vede k vyšší produktivitě a zdravějšímu pracovnímu prostředí.

Proč SHINE?

• Důvěryhodnost: Máme více než 25 let zkušeností na trhu, s více než 850 spokojenými klienty napříč různými odvětvími.
  • Inovace: Nabízíme vlastní nekomoditní přístup Řízení projektů 5.0 se zaměřením na lidi a s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Využíváme unikátní nástroje jako jsou ShineStarlight, Projektový COPILOT, Talentovou dynamiku a MOTIV-ACE®.
  • Mezinárodní kvalita: 214 hodin akreditovaných tréninků, školení ve dvou jazycích a důraz na využití nástrojů umělé inteligence v řízení projektů.
  • Rychlá návratnost: Kombinací lidské odbornosti s nástroji umělé inteligence zvyšujeme efektivitu a konkurenceschopnost firem.
  • Expertní tým: Certifikovaní odborníci s více než 25 lety sdílených zkušeností poskytují praktická a v praxi dobře použitelná řešení.
  • Stabilita: Dlouhodobě úspěšně působíme na trhu a neustále sledujeme nové trendy.
  • Odbornost a publikační činnost: Naši konzultanti jsou aktivně zapojeni do odborných projektových komunit a globálních partnerství a vytvářejí vlastní hodnotný obsah.

Společnost SHINE Consulting s.r.o. je zde, aby vám pomohla uspět s projekty v éře rychlých změn. Naší prioritou je přinést taková řešení, která posouvají jednotlivce i organizace vpřed.

Programy vás provedou naši zkušení lektoři

Kurzy

30.9.2024 – 29.10.2024 kurz 13 800 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
30.9.2024 – 7.11.2024 kurz 17 700 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
31.10.2024 – 7.11.2024 kurz 6 900 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
17.3.2025 – 30.4.2025 kurz 17 700 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
17.3.2025 – 14.4.2025 kurz 13 800 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
23.4.2025 – 30.4.2025 kurz 6 900 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
kurz 13 800 Kč (+ 21% DPH) ONLINE
kurz 6 900 Kč (+ 21% DPH) ONLINE

Firma SHINE Consulting s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu SHINE Consulting s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.
Zadat dotaz nebo poptávku